Lajmet e fundit nga sporti. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fik...

Pa finalen e Kupës dhe vendin e dytë, në fakt, ba

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Kastrioti gjen shpëtimin me golat e sulmuesit Dejvid Kapllani, ka shënuar 6 herë në pesë ndeshjet e fundit 23 Shkurt, 2024 Kastrioti fiton dhe lë Bylisin pa fjalë, trajneri Ndreu: Ndeshje e luftuar, ja çfarë u kërkova lojtarëveLutfi Haziri me akuza të forta: I kemi lënë 800 mijë euro rezervë për stadiumin, i ka humbur Alban Hyseni. Sport March 03, 2024.4 days ago · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live If your friends overeat, you're more likely to overeat. If your friends are active and sporty, you're more likely to be active. And if your friends like to spend money, you're more... Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia. Lajme sportive, rezultatet live, parashikime futbolli, statistika ndeshjesh, futbolli dhe lajme të tjera sportive doi gjeni në Eduasportin. Lajmet e fundit nga sporti kategori ; futbolli, basketbolli, sporte te tjera, shëndet, argëtim dhe video sportive. Koreja e Veriut ka lëshuar dy raketa balistike në Detin e Japonisë, duke shfaqur një tjetër shfaqje të armatimit të saj strategjik në mes të…. The Albania Times sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit.Lajmet e fundit nga Shqiperia. Portik.al ju mundëson të gjitha informacionet dhe lajmet e fundit. Kategoritë: Kulturë informacion, shkrime...Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online. Pseudonimi; Fjalkalimi; Me kujto; Harrove fjalkalimin? Harrove pseudonimin? Name: * Pseudonimi: * ... Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p... Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien … Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë. E hënë 11 Mars 2024 - Përditësimi i fundit 11:12 Home Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Lajmet e fundit nga Shqiperia. Portik.al ju mundëson të gjitha informacionet dhe lajmet e fundit. Kategoritë: Kulturë informacion, shkrime...Lajmet më të lexuara. Verstappen vendos rekord, Leclerc e ndjek. ... Të dielën dhe të hënën luhet java e fundit e fazës. 08/03/2024 | Futboll Vendi. Futboll Bota. ... Pothuajse një vit ka kaluar nga nata magjike e Ëembley, që pa Italinë të triumfonte kundër Anglisë në finalen e Euro 2020. 14/05/2022 ...Trajnimi i avancuar për Spring Boot. Trajnim dhe Konsulencë Prishtinë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura. Banulla Bespoke Ltd. Remote Administrative Assistant. Administratë Kosovë Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura. EA Nordic Sales SHPK. Agjent/e. Shërbime te Klientëve Kosovë Pozita te lira: 2 19 ditë të mbetura.ajrit në Prishtinë. HOROSKOPI. TOP KOHA MUSIC. 22:10 Moti • 22:15 Sporti total • 00:01 Top Koha Music – r • 01:00 Rreth botës – r • 01:20 1 kafe me Labin – r • 03:00 Lajmet e mbrëmjes – r • 03:30 Seri: Premtimi ep. 103 x 104 – r • 05:00 Sporti Total – r • 06:15 Lajme ARTA •. Lajme.Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti. Home. Kampionati. Kombetarja. Kosova & Rajoni. Futboll Bota. Gossip. Te tjere. Boks. VIDEO/ Cikalleshi vendos rekord në Turqi, …Vetëm një pikë e ndan aktualisht skuadrën e trajnerit Mehmeti nga “Final 4”, ndërsa loja e mirë e javëve të fundit mban të ndezur entuziazmin e bluve për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshja e radhës me Teutën është me shumë rëndësi për kryeqytetasit, pasi u duhet të kthehen patjetër te fitorja, nëse nuk …Vetëm një pikë e ndan aktualisht skuadrën e trajnerit Mehmeti nga “Final 4”, ndërsa loja e mirë e javëve të fundit mban të ndezur entuziazmin e bluve për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshja e radhës me Teutën është me shumë rëndësi për kryeqytetasit, pasi u duhet të kthehen patjetër te fitorja, nëse nuk … Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij ... Klubi u themelua në vitin 1923, nga shkrirja e dy ekipeve, “Afërdita Elbasan” dhe “Perparimi Elbasan”, nën emrin Klubi i Futbollit “Urani Elbasan”. Në vitin 1932, klubi e quajti veten “KS Skampa Elbasan”, ndërsa më tej, në vitin 1939, u emërtua “Bashkimi KS”, në vitin 1949 “KS Elbasani”, në vitin 1950 “Puna Elbasan”, dhe në segmentin kohor 1958-1991, u ...Lajme nga politika, aktualiteti, kronika, sociale dhe sporti si dhe lajme nga partite politike ne Shqiperi. Skip to content. ... të fundit. Ekspertja e OKB-së: Rusia është përgjegjëse për vdekjen e Navalnyt. Kosovë/ 13-vjeçarja gjendet në një shtëpi me 2 burra, dyshohet se kishin kryer marëdhënie seksuale ...Klubi u themelua në vitin 1923, nga shkrirja e dy ekipeve, “Afërdita Elbasan” dhe “Perparimi Elbasan”, nën emrin Klubi i Futbollit “Urani Elbasan”. Në vitin 1932, klubi e quajti veten “KS Skampa Elbasan”, ndërsa më tej, në vitin 1939, u emërtua “Bashkimi KS”, në vitin 1949 “KS Elbasani”, në vitin 1950 “Puna Elbasan”, dhe në segmentin kohor 1958-1991, u ...Travel insurance can deliver peace of mind but it's not a panacea, and you absolutely need to read the fine print. By clicking "TRY IT", I agree to receive newsletters and promotio...Lajmet e fundit nga Sporti. Të hënën është nënshkruar memorandumi i bashkëpunimit për projektin “Sporti në shkolla” ndërmjet Federatës së Sportit Shkollor të Kosovës, Federatës së Basketbollit të Kosovës dhe Federatës së Shahut të Kosovës, njofton FBK-ja, transmeton Zëri. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, ... EKONOMI; NDËRKOMBËTARE; JETË; ROZË; LAJME OPINIONE SPORT EKONOMI NDËRKOMBËTARE JETË ROZË . Të Fundit. LAJME . Vokrri nga MAPL thotë se grupet kriminale në Veri janë në panik, u ... E … Barcelona është klub futbollistik i bazuar në krahinën autonome të Katalonisë së Spanjës, përkatësisht në kryeqytetin e saj, Barcelona. Klubi është themeluar më 29 nëntor të vitit 1899. Është ekipi i dytë më i mbështetur në Spanjë dhe ndër klubet me më së shumti tifozë në botë. Fillimisht, ekipi është përbërë vetëm nga lojtarë zviceranë, anglezë dhe ... Telegrafi ju sjelle Informacionet dhe Lajmet e fundit nga Ekonomia vendore dhe ajo ndërkombetare. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, …RTKLive është versioni në gjuhën serbe i faqes zyrtare të Radiotelevizionit të Kosovës. Këtu mund të informoheni për lajmet dhe ngjarjet më të rëndësishme në Kosovë dhe rajon, si dhe të shikoni programet e RTK në gjuhën serbe. RTKLive ju ofron përmbajtje cilësore dhe të larmishme për të gjitha shijet.Lutfi Haziri me akuza të forta: I kemi lënë 800 mijë euro rezervë për stadiumin, i ka humbur Alban Hyseni. Sport March 03, 2024.Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e ...Nga Cara te Maget e Skuka, “demat” vuajnë mungesat e shumta në javët vendimtare 26 Shkurt, 2024 Pikantet e Skënderbeu-Partizani/ Nderime për Shehin dhe Takaj “paqeruajtës” pas sherrit, korçarët djegin shallet e kryeqytetasve LAJM I FUNDIT/ Anthony Joshua hedh përtokë 3 herë Ngannou, doktorët e mbajnë të detyruar me maskë oksigjeni nga grushti i fortë VIDEO/ Vedat Muriqit i mohojnë penalltinë kundër Barcelonës, rasti që hapi polemika Besnik Hasi mbetet në garën për Champions League-n, skuadra e trajnerit shqiptar merr fitoren e 4-t radhazi në ... Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotme. Të fundit Të përfolura. Newsletter. Të fundit. Të përfolura. Aktualitet Me Rëndësi Biznes Investigim Interesi Publik.Interi mund të festojë titullin kampion 4 javë përpara fundit të sezonit, por gjithçka varet nga ecuria e të tjerëve. HIPOTEZAT – Nëse Interi do të merrte 6 fitore dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e ardhshme që ka në kalendar, atëherë mund të festoi që në 28 prill, që i bie ndeshja e javës së 34-t kundër Torinos në “San Siro”.Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, ... Udhëtim në Valikardhën e braktisur nga të rinjtë . ... Poçarët e fundit! Zanati që po zhduket, të rinjtë nuk e mësojnë më . 21/03/2022 12:35.Mohamed Barakat, një nga legjendat e futbollit palestinez është vrarë nga bombardimet izraelite në shtëpinë e tij në Khan Younis. Mediat bëjnë me dije se bombat izraelite goditën shtëpinë e familjes së futbollistit, pasditen e të hënës ku ai banonte i vetëm.29 Shkurt, 18:23. Vendimet e Disiplinës/ Drejtori i Kukësit pezullohet për 2 vite, tifozët verilindorë dënohen me 4 ndeshje! Halili për Report Tv: Nuk e godita arbitrin. 29 Shkurt, …Mision elita/ Prestige e nis zyrtarisht nga Kategoria e Tretë, zbardhet lista me 25 lojtarë për sezonin 2023-2024 7 Tetor, 2023 “Sot kam parë gjëra anormale”, trajneri i Apolonisë shpërthen ndaj arbitrit pas humbjes me Elbasanin: E …Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës..! (VIDEO) on: March 01, 2024 In: Kërçova aktuale. Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Kollar të Kërçovës, transmeton TV21. Aksidenti erdhi pasi një veturë nga rruga ka rënë në lumin që kalon në këtë fshat.Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Sporti. Sport “Ule kryt, ule”, “a u vra najkush”- Momenti kur sulmohet autobusi i KF Lepencit. March 3, 2024. admini3. ... Lajmet e Fundit nga vendi rajoni dhe Bota - merre lajmin nga Fronti i Ngjarjes. Të Fundit. Ballina Lajme. Tërmet i fuqishëm godet këtë shtet të afërt, ... Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Klubi u themelua në vitin 1923, nga shkrirja e dy ekipeve, “Afërdita Elbasan” dhe “Perparimi Elbasan”, nën emrin Klubi i Futbollit “Urani Elbasan”. Në vitin 1932, klubi e quajti veten “KS Skampa Elbasan”, ndërsa më tej, në vitin 1939, u emërtua “Bashkimi KS”, në vitin 1949 “KS Elbasani”, në vitin 1950 “Puna Elbasan”, dhe në segmentin kohor 1958-1991, u ... Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës..! (VIDEO) on: March 01, 2024 In: Kërçova aktuale. Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Kollar të Kërçovës, transmeton TV21. Aksidenti erdhi pasi një veturë nga rruga ka rënë në lumin që kalon në këtë fshat.Lajmet e fundit nga Sporti. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është zgjedhur për herë të dytë anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s në Kongresin e 47-t të UEFA-s, që u … Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Lajmi i ri . Plot kritika e pa efekt në terren: 1 muaj nga vendimi për dinarin. Lajme. ... Niveli Qendror la jashtë Komunën e Skënderajt nga organizimi i Epopesë së UÇK-së: Flet ... Miroslav Lajçak, në margjinat e Forumit Diplomatik të Antalisë. Zhvillimet e fundit në dialog, në veçanti zgjedhjet në veri të Kosovës dhe takimi ... Shqiptarja.com: Ndiqni lajmet më të fundit dhe informacionet mbi lajmet kryesore, motin, biznesin, argëtimin, politikën dhe më shumë. E hënë 11 Mars 2024 - Përditësimi i fundit 11:12 Home Te rejat dhe lajmet e fundit nga sporti nderkombtar dhe vendor,artikuj nga futbolli,basketbolli,boks,tenis,skijim e shume tjera..., | Ballina; Boks ... me të cilin ka biseduar rreth mundësisë së transferimit në Bundesligan gjermane të talentit nga Gjilani. Sezonin e fundit, Shaqiri pati 32 paraqitje në elitën e futbollit zviceran, duke ...Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotmeTweet. Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit Juventusit ia dhashë unë, ai e hodhi nga kategoria. Luftë e hapur mes Mauricio Sarrit dhe Luçiano Moxhit. Disa deklarata thumbuese të ish-drejtuesit të Juventusit, kanë sjellë reagimin e trajnerit aktual të Lacios, i cili nuk është kursyer ndaj tij.Sport. I fundit. Roma vazhdon shkëlqimin nën De Rossin. Roma ka vazhduar formën impresionuese që kur drejtimin e ka marrë trajner Daniele De Rossi. “Rossonerët” … Ndeshjet e fundit në NBA kanë dhuruar përballje të forta mes skuadrash pretendente nga dy konferencat. Kampionët në fuqi të Denver Nagets, që mbajnë vendin e tretë në Perëndim aktualisht, mposhtën 115-109 kryesuesin e Lindjes, Boston... Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike,aktualitet,kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza ...Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS) ka publikuar listën e të gjitha federatave dhe klubeve që kanë inkasuar të hyra nga sponsorizimi gjatë vitit 2023. Klubet e futbollit kanë fituar më …A new, hidden iOS 16 feature allows you to see only unread messages. iOS 16 is filled with plenty of major features, but there are smaller changes as well—like the return of your b...Microsoft releases updates for its Windows 7 and 8.1 operating systems periodically to enhance their security and performance. It's possible that an update you recently installed m...InvestorPlace - Stock Market News, Stock Advice & Trading Tips Glencore (OTCMKTS:GLNCY): Largest global cobalt producer with double-digit prod... InvestorPlace - Stock Market N...Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni Bota, Politika, Ekonomia, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera. Gazeta Shqip Sot, Lajmet Sot, Lajmet e Ditës, Lajmet e sotme. Të fundit Të përfolura. Newsletter. Të fundit. Të përfolura. Aktualitet Me Rëndësi Biznes Investigim Interesi Publik.Lajmet e fundit nga Sporti. Shpërndaje: Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është zgjedhur për herë të dytë anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s në Kongresin e 47-t të UEFA-s, që u zhvillua këtë të mërkurë në Lisbonë, Portugali.Lajme sporti, analiza sportive, futbolli shqiptar, sporti nga bota, sporti shqiptar, sporte te ndryshme, futboll shqip, lajme sportive. Gjithçka rreth sportit Sporti im – ... Sfida e fundit luajtur në orën 18:00 ndërmjet AF Elbasanit ...EKSKLUZIVE/ Nga raporti me Demin te pengu, rrëfehet ish-drejtori i kuq: Titulli detyrim, si e doja Partizanin (E PLOTË) 08:18 SUPERIORE/ Mbijetesë dhe “Final 4”, njihuni me dy sfidat e para të javës së 27-tëTë gjitha lajmet nga Sport. Sport. 12 Artikuj. Rama e Çeku njihen me qytetin e Belfastit, para ndeshjes Kosovë-Irlandë e Veriut. Kosovë. | 1 vit. Sporti i preferuar për jetëgjatësi. …Klasikja e Shqipërisë, Vllaznia zbulon një nga surprizat që i pret tifozët në stadiumin “Loro Boriçi” 29 Shkurt, 2024 EKSKLUZIVE/ Fitorja kundër Dinamos, zbulohet premio që kanë përfituar futbollistët e Vllaznisë nga presidenti XhaferiVetëm një pikë e ndan aktualisht skuadrën e trajnerit Mehmeti nga “Final 4”, ndërsa loja e mirë e javëve të fundit mban të ndezur entuziazmin e bluve për pjesën e mbetur të sezonit. Ndeshja e radhës me Teutën është me shumë rëndësi për kryeqytetasit, pasi u duhet të kthehen patjetër te fitorja, nëse nuk …Lajmet e Fundit nga Sporti. Shpërndaje: Të premten (nesër) do të mbahet grumbullimi i dytë i Kosovës U16 në konkurrencën e meshkujve. Grumbullimi do të bëhet në palestrën “Don Bosko” nga ora 16:00. Ky është grumbullimi i dytë i kësaj grup-moshe dhe do t’i ndihmojë përzgjedhësit Valentin Spaqi të shohë nga …. Sarri sulmon Moxhin: Titullin e fundit JuJuventusi është klub futbollistik itali Stop/ “S’i kontrollon njeri, larg qoftë nëse janë të helmuara”, produkte të ndaluara shiten lirshëm në kangjellat e shkollave. KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE.Në 1 mars 1907 doli në Kajro numri i parë i gazetës "Pellazgu", nën kujdesin e patriotit Sami Kulla (Prizreni). Ishte e përjavshme politike e shoqërore, e shkruar në dy dialektet e shqipes. Në 1 mars 1945 u lind në Skrapar poeti i njohur Xhevahir Spahiu, autor i mjaft vëllimeve me poezi: "Vdekja e perëndive", "Te rrënja e fjalës ... Ndahet nga jeta legjenda e mundjes, Petrit Hajdari. Ish- Lajmet e Fundit nga Sporti. Shpërndaje: Të premten (nesër) do të mbahet grumbullimi i dytë i Kosovës U16 në konkurrencën e meshkujve. Grumbullimi do të bëhet në palestrën “Don Bosko” nga ora 16:00. Ky është grumbullimi i dytë i kësaj grup-moshe dhe do t’i ndihmojë përzgjedhësit Valentin Spaqi të shohë nga … Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fu...

Continue Reading